Koťátka

Zatím neplánujeme.

 

 


    Chováme koťátka pouze s PP, které jsou registrována u FIFE a mají rodokmen. Koťátka jsou vhodná jak pro chov (tzn. chovatel musí být registrovaným členem ČSCH, potom je umožněno vystavovat a prodávat koťatka s rodokmenem), tak na mazlíka (nesmí se vystavovat a není umožněno dále rozšiřovat chov. V tomto případě dostáváte jen kopii průkazu původu). Mazlíčci musí být kastrováni do 1 roku a po předložení lékařské zprávy o kastraci majitel dostane originál rodokmen. 

    Při odchodu z domova ve věku minimálně 13 týdnů jsou koťátka řádné očkované a odčervená, po rodičích testovaných na FeLV, FIP, FIV s negativním výsledkem. O prodeji je sepsána kupní smlouva, do začátku dostávají výbavičku včetně krmení a hraček, na které jsou zvyklá a mají rádi.

    Našim vymazleným kočičkám věnujeme maximální péči a pozornost. Kočičky jsou zvyklé na běžný chod domácnosti, ale i na okolní zvuky mimo dům, umí používat kočičí záchodek či škrabadla, jsou krmené kvalitním krmivem značky: Royal Canin, Hill´s, Purina, Gimpet, Friskies a jiné dobrůtky co uloví od páničků. Rádi si také smlsnou kapsičky, sýr a maso. Pro naše miminka se snažíme vybrat ty nejlepší domovy a zodpovědné páničky, proto by jsme byli rádi, kdyby majitelé našich kočiček zůstali s námi v kontaktu, budeme rádi a vděční, pokud nám zavoláte, napíšete či pošlete občas nějakou fotečku :o) Samozřejmě budete-li potřebovat poradit nebo budete mít pochyby, očekáváme že se na nás obrátíte.   ________________________________________________________________________________________________________

VOLNÝ = zatím hledá nový domov

REZERVACE = není ještě jistý nový domov

PRODANÝ = našla nový domov


         

                          Naše krmení ....                                      .... a naše výsledky :o))))